pexels-ylanite-koppens-796603

WAŻNE! Wiadomość tylko dla właścicieli lokali i nieruchomości.

Drogi Właścicielu wynajmowanych lokali lub nieruchomości. Prawdopodobnie chcesz rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i marzysz o prawidłowym naliczeniu zaliczek i ewentualnych odsetek. Dlatego przeczytaj ten tekst do końca a dowiesz się jak osiągnąć powyższe cele.

Dlaczego warto zająć się tym problemem teraz?

Większość z nas żyje z dnia na dzień, dlatego nie przewiduje konsekwencji, które związane są z ignorowaniem tych problemów oraz ich następstw. Posłuchaj co się stanie, gdy nie zajmiesz się powyższymi sprawami. Po pierwsze kara za niezłożenie PIT 28 lub złożenie go po terminie, po drugie odsetki od przeterminowanych podatków czy wreszcie po trzecie możliwa kontrola ze strony Urzędu Skarbowego. Jeżeli nie ruszają Cię te argumenty to prawdopodobnie nie zależy Ci wystarczająco na rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym, prawidłowym naliczeniu zaliczek na zryczałtowany podatek dochodowy bądź ewentualnych odsetek. Jeżeli jednak chcesz wreszcie rozprawić się z tą kłopotliwą sytuacją czytaj dalej ten tekst.

Nie musisz się już martwić, mamy rozwiązanie Twoich problemów.

Profesjonalne biuro rachunkowe pomoże Ci w Twoich problemach, które spędzają Ci sen z powiek. Praktycznie dwie krótkie wizyty rozwiążą wszystkie Twoje kłopoty a księgowi wykonają za Ciebie potrzebne obliczenia

Oto co zyskujesz decydując się na pomoc w sporządzeniu PIT-28

Będziesz miał prawidłowo wyliczone miesięczne zaliczki na podatek dochodowy z tytułu najmu

a także ewentualne odsetki, prawidłowo sporządzoną deklarację a także możliwość wysłania jej w formie elektronicznej bez koniecznej wizyty w Urzędzie Skarbowym a co najważniejsze o połowę skróci Ci się okres oczekiwania na zwrot ewentualnej nadpłaty.

Świetnie, ale ile to wszystko kosztuje?

Inwestycja w pomoc w przygotowaniu PIT-28 dla ryczałtu ewidencjonowanego to obecnie jedynie 30zł. A wszystko to wskutek pandemii. Pamiętaj – standardowa cena tej usługi to 50zł.Musisz mieć jednak świadomość, że tak niska cena zniknie wraz z terminem złożenia deklaracji.

Teraz wystarczy tylko wykręcić dobry numer telefonu 513091838

Dlaczego ta inwestycja jest tak atrakcyjna

Pomyśl, że Twój spokój jest wart tyle co 2 filiżanki świetnej kawy w dobrym lokalu

Jeszcze się wahasz? To normalne, dlatego czytaj dalej

Nie masz czasu się tym zajmować?. Zegar tyka a termin tuż,tuż.

Pozostało Ci zatem zadzwonić pod numer 513091838 i umówić się jak najszybciej na spotkanie.

Także z innymi sprawami, którymi zajmuje się profesjonalne biuro rachunkowe….

Udostępnij