Deklaracje i dokumenty do PFRON oraz ich dofinansowanie

Pracodawca, który chce otrzymać dofinansowanie z PFRON, musi zadbać o wiele formalności i zatroszczyć się o poprawne przygotowanie deklaracji i dokumentów. W naszym biurze w Katowicach codziennie wspomagamy Państwa w tego typu działaniach. Przeprowadzamy klientów i klientki przez cały proces uzyskania dofinansowania i dbamy o to, żeby wszystkie kolejne kroki były realizowane precyzyjnie i skutecznie.

Deklaracje i dokumenty do PFRON – profesjonalna pomoc

Codziennie pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności przedsiębiorcom, zatrudniającym osoby z niepełnosprawnością. W naszym biurze mogą Państwo liczyć na rzetelne informacje na temat tego, kto może ubiegać się o dofinansowanie z PFRON i jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z takiego wsparcia. Z sukcesem obsługujemy różnorodne firmy, w tym spółki cywilne, z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawne i inne.

Trzymanie w ryzach formalności związanych z deklaracjami i dokumentami do PFRON, pozwala na poprawne rozliczenie dofinansowań. Zajmiemy się stałą obsługą tego typu dokumentacji, dając Państwu czas i energię na zajęcie się innymi czynnościami wynikającymi z prowadzenia firmy.

Działamy dokładnie i terminowo. Realizując codziennie obowiązki, wykorzystujemy lata praktyki oraz stosujemy wiedzę o aktualnych przepisach. Nasi usługobiorcy mogą mieć pewność, że wszystkie podjęte kroki w związku z PFRON będą zgodne z obowiązującym prawem.

Dofinansowanie z PFRON – skontaktuj się z nami

Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkie podmioty, które:

  • potrzebują pomocy w pozyskaniu środków na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami;
  • oczekują rzetelnej i kompleksowej obsługi, obejmującej m.in. sporządzanie, rozliczanie wniosków oraz stałą kontrolę statusu danego przedsiębiorcy w PFRON.
  • poszukują pewnego usługodawcy, oferującego rzetelne prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej i rejestracyjnej.

Oprócz sporządzania deklaracji i dokumentów do PFRON, proponujemy Państwu również profesjonalne doradztwo. Przedsiębiorcy mogą zyskać u nas cenne informacje dotyczące zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, wymaganych dokumentów do złożenia wniosku w PFRON itp. Zależy nam na jakości komunikacji z klientami/klientkami, dlatego oferujemy indywidualne podejście, życzliwość oraz przystępne, jasne przekazywanie informacji. Z przyjemnością opowiemy więcej o tym, jak działamy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem z Katowic. Jesteśmy pewni, że uda się nam dopasować rodzaj pomocy do Państwa aktualnych potrzeb.

kobieta i mężczyzna siedzą przy stole

Przygotowujemy deklaracje i dokumenty do PFRON i dofinansowanie. Zapraszamy do biura DanytaM – Katowice tel. 513 091 838