Usługi kadrowe i kadrowo płacowe

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi usługami kadrowymi i płacowymi. Nasi eksperci z Katowic wzbogacają wiedzę na szkoleniach oraz codziennie wykorzystują swoje kompetencje na gruncie praktyki. Doskonałe przygotowanie sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności.

Obsługa kadr i płac – dlaczego warto zaufać specjalistom?

Aby skutecznie zadbać o kadry i płace, należy dobrze znać obowiązujące prawo, śledzić zmiany w przepisach oraz z należytą dokładnością podchodzić do prowadzenia dokumentacji. Takie podejście mogą zaoferować jedynie sprawdzeni usługodawcy. Codziennie pracujemy nad tym, żeby nie zawieść Państwa zaufania i zapewnić wszystkim klientom/klientkom profesjonalną pomoc.

Obsługa kadrowo płacowa w naszym wykonaniu obejmuje m.in.:

  • zarządzanie płacami

Dbamy o takie kwestie jak: naliczane podatku dochodowego od osób fizycznych, składek na ubezpieczenia oraz o precyzyjne prowadzenie ewidencji wynagrodzeń.

  • zarządzanie kadrami

Troszczymy się o prawidłowe prowadzenie dokumentacji osobowej zatrudnionych osób, kart urlopowych, zgłoszeń do ZUS itp. Nasi klienci/klientki nie muszą martwić się o to, że szkolenia BHP lub badania lekarskie straciły ważność. Kontrolujemy, czy przestrzegane są wszystkie wymagane terminy

  • inne usługi

Zależy nam na tym, żeby współpraca z naszym biurem księgowym dawała Państwu codzienny komfort i pozwalała na spokojne stawianie czoła wyzwaniom, związanym z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Obsługa kadrowo płacowa, którą oferujemy, ma wymiar kompleksowy. W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc na różnych polach.

ręce przy laptopie podczas pracy

Jak realizujemy usługi kadrowo płacowe?

Zawsze staramy się w elastyczny sposób podchodzić do oczekiwań klientów i klientek. Rozpoznajemy ich potrzeby, wspólnie określamy zakres działania i dbamy o jasną, przejrzystą komunikację. Wierzymy, że takie podejście ma bezpośredni wpływ na to, że przedsiębiorstwa decydują się na długoterminową współpracę z naszym biurem księgowym.

Działamy sprawnie i jednocześnie dokładnie. Jesteśmy w stanie wykonywać zadania w ten sposób, bo od lat pracujemy w branży. W efekcie i klienci/klientki mogą ze spokojem powierzyć nam obsługę kadrowo płacową.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania w związku ze świadczonymi przez nas usługami, gorąco zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy o naszej działalności i dowiemy się, jak możemy Państwu pomóc.

W naszym biurze księgowym wykonujemy także usługi kadrowe i kadrowo płacowe. Zapraszamy do biura DanytaM – Katowice tel. 513 091 838

usługi kadrowo płacoweusługi kadroweobsługa kadr i płackadry i płaceobsługa kadrowo płacowa