O nas

pexels-cottonbro-4065864

Biuro Rachunkowe

Danuta Młynarek

Biuro Rachunkowe Danuta Młynarek działa od roku 1994. Mamy więc duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości mikro, małych i średnich firm z różnych branż, lecz w swojej pracy nie zapominamy o ciągłym śledzeniu zmian w obowiązujących przepisach podatkowych. Jest to naszym absolutnym priorytetem.

Najczęściej wykonywane usługi

naszego biura rachunkowego to:

Do każdej z tych form rozliczania proponujemy przygotowanie stosownej deklaracji rozliczeniowej, sporządzenie rejestrów vat i plików jpk oraz innych ewidencji wymaganych m.in. przez ustawę o rachunkowości.

Naszym klientom oferujemy także obsługę kadrowo-płacową wraz z rozliczeniami z ZUS i urzędami skarbowymi. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z PFRON, PUP itp.

pexels-marek-levak-2265488

Na życzenie klienta sporządzamy analizy finansowe, controlling, sprawozdania dla instytucji zewnętrznych (np. GUS, Urząd Wojewódzki, banki), przygotowujemy zasady polityki rachunkowości bądź zasady obiegu dokumentacji księgowej i inne.

No i jeszcze najważniejsze:

podpisując z nami umowę o współpracy możesz wskazać naszą firmę jako podmiot odpowiedzialny za kontakt z Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.